KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108401
nr 1610 8401
Ulf Röll Larsen
(f. 1948), Danmark
Komposition. Signerad. Oljemålning. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 104x84 cm
Ulf Røll Larsen, dansk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:12:59
30/3 08:53:46